Powered by Birikim Bilgisayar

 

 


Donanım Çözümleri

Donanım çözümlerindeki işleyişimiz, size en uygun ürünü tespit etmek, temin ve teslim etmek adımlarından oluşmaktadır. Teslim etme şekli,yerinde teslim, yerinde kurulum yaparak teslim, yada ofis teslim şeklinde müşterinin kendisinin ürünü teslim alması şeklidir.

Teslim şekli müşterinin hangi ürünü aldığı ile alakalıdır.

Birikim Bilgisayarın, sistem entegrasyonu alanındaki uzmanlığı ile bilişim ihtiyaçlarınızı karşılarken, toplam sahip olma maliyetinizi en alt seviyelere indirin.tikSunucu donanım çözümleri
İhtiyacınız olan sunucuların
(server) analiz, tespit, satış ve kurulumu yapmaktayız.Satımdan sonra yıllık bakım anlaşmalarımız yoluyla sisteminizi sürekli bakım yapıyoruz.

tikKullanıcı donanım çözümleri
Firmanız için istemci bazında bilgisayar, ince istemci, notebook,netbook, PDA ve PDA Tablet temini yapmaktayız.

tikEndüstriyel donanım çözümleri
Endüstriyel ortamda kullanılabilecek panel PC, barkod yazıcı, barkod okuyucu, el terminalleri ,Barkodlu Terazi,Personel Kontrol Sistemleri gibi ürünleri isteğiniz üzerine sizlere sunuyoruz.

tikSarf malzeme çözümleri
Sürekli kullanılabilecek yan destekleyici ürünler olan etiket, ribbon ,Şerit, toner ,kartuş gibi malzemeleri siz değerli müşterilerimiz için temin ediyoruz.

tikKablosuz ağ ürünleri
Kablosuz veri transferi altyapısı ve buna dahil tüm ürünler(switch,router,dahili/harici anten)sizlere sunduğumuz hizmetler arasındadır.